+420 603 449 435 Napsat zprávubluetherm@bluetherm.cz

Klimatizace

Vzduchotechnika

Tepelná čerpadla

Revize kotlů

Kotle na biomasu a uhlí

Klimatizace

Základním systémem, který udržuje v určitých prostorách komfort ve formě stále teploty, je klimatizace. Ačkoli je primární funkcí klimatizací chlazení, běžnou součástí již v dnešní době bývá varianta teplovzdušného topení. Ke klimatizacím neodmyslitelně patří také další funkce, jako je filtrace či vysoušení vzduchu.

Naše společnost BLUETHERM s.r.o. nabízí instalace i servis klimatizací přesně tam, kde je o ně zájem; v rodinných domech, bytech, kancelářích i obchodních prostorách.

KLIMATIZACE FUJITSU

Rozhodujete se právě o pořízení klimatizace? Našim zákazníkům doporučujeme zařízení společnosti Fujitsu, u kterých máme jistotu vysoce kvalitního provedení všech součástí. Klimatizace výrobce Fujitsu naleznou využití jak v bytech či rodinných domech, tak i v komerčních prostorách. Od výrobků Fujitsu očekávejte nízké provozní náklady, spolehlivý provoz a šetrnost k životnímu prostředí.

Portfolio klimatizací Fujitsu zahrnuje jak malé jednotky pro menší místnosti, tak velké klimatizační systémy pro velmi náročné provozy. O jejich kvalitě vypovídá i to, že se prodávají ve více než stovce zemí světa.

Klimatizace Fujitsu mohou teplotu vzduchu v místnosti nejen zvýšit či snížit, ale pomocí filtrů vzduch také pročistí. Díky řízenému proudění vzduchu navíc zabrání pocitu nepříjemného průvanu.

KLIMATIZACE DO BYTU

Klimatizace se stává nepostradatelným standardem v životě moderního člověka. V horkých dnech vám klimatizace zajistí pohodlí a jejich snadná ovladatelnost i instalace přinese uživatelům přesně to, co od ní vyžadují - tedy stálou teplotu.

Vybírat můžete z několika typů i designů. My vám vždy odborně poradíme, aby vybraný typ klimatizace byl tím nejvhodnějším a nejefektivnějším řešením pro váš byt.

Nízká hlučnost

Klimatizace jsou navrhovány a následně vyráběny tak, aby do vašeho domova zapadly, udělaly z něj příjemnější místo a přitom nerušily, a to ani vzhledem, ani zvukem.

Typy klimatizací do bytu:

Design námi dodávaných a montovaných klimatizací odpovídá jak moderním nárokům, tak individuálním požadavkům každého zákazníka.

KLIMATIZACE DO RODINNÝCH DOMŮ

Vhodná je především ve městech, kde je větrání kvůli hluku a špatnému vzduchu tou horší variantou.

Klimatizace by měla mít několik důležitých vlastností. Jednou z nich je tichý provoz. Další, neméně důležitou vlastností je ekonomický a ekologický provoz, díky kterému nebudete platit více, než je opravdu nutné.

Funkcí klimatizace je nejen chlazení a udržování teploty, ale lze ji využít i při odvlhčování nebo větrání. Dnešní moderní přístroje dokáží dokonce zahřát. Takové vytápění se nejčastěji doporučuje na jaře a na podzim, tedy při teplotách lehce nad nulou.

KLIMATIZACE DO KANCELÁŘÍ

Klimatizace v kancelářích zkvalitňuje pobyt nejen přítomným zaměstnancům, ale i všem příchozím zákazníkům a návštěvám. Komerční prostory dělíme na několik skupin, přičemž pro každou skupinu existují vhodná zařízení. My jsme připraveni vám pomoci s výběrem té pravé klimatizace pro vaši kancelář, případně celou budovu.

Větší kanceláře, obchody a haly

V tomto případě je vhodnější realizace klimatizace celých budov. Samostatnou kapitolou je pak chlazení technických prostor.

Klimatizační jednotky, které jsou určeny pro větší komerční prostory, se vyznačují zejména tichým chodem a jednoduchým ovládáním. Taková klimatizace je navíc schopna tzv. autodiagnostiky, což v případě technických komplikací výrazně usnadňuje servis a nápravu.