+420 603 449 435 Napsat zprávubluetherm@bluetherm.cz

Klimatizace

Vzduchotechnika

Tepelná čerpadla

Revize kotlů

Kotle na biomasu a uhlí

O nás

Společnost Bluetherm s.r.o. byla založena v roce 2007 a je pokračováním úspěšně zahájené podnikatelské činnosti společnosti Mservis, která vznikla na konci roku 1995. Bluetherm s.r.o. vlastní patent na sušičku biomasy. Společnost se zabývá dodávkami vzduchotechniky, klimatizace a výrobou kotlů Bluetherm. Jsou to kotle 20 – 2000 MW na uhlí, ale hlavně na biomasu. Společnost dále realizovala subdodávky na výstavbu 10 t/hod peletárny v Krasnodaru, Ruská Federace, dále v Polsku, Czestochowa, 10 t/hod, ve Stredě nad Bodrogom, Slovensko peletovací linka 2 t/h, Pořešín 1,5 tuny. Pro potřeby servisní činnosti jsme v BIH založili dceřinou společnost. Ta má na starosti veškeré realizace a servis na Balkáně, zahájila také prodej kotlů Bluetherm - Městská kotelna 2 MW Živinice 300 kW nákupní centrum Bosanska Krupa 250 kW nákupní centrum Doboj.

NAŠE ZAMĚŘENÍ NA PRŮMYSLOVÁ ODVĚTVÍ

SOUHRN ČINNOSTÍ

NAŠE STRATEGIE, NÁŠ VZTAH K ZÁKAZNÍKŮM

Naší dlouholetou strategií je budování moderní evropské firmy tvořící se svými zákazníky prosperující partnerské propojení. Veškeré silí vynakládáme pro zajištění plné spokojenosti zákazníků naším řešením a seriózním přístupem.

Proto od založení společnosti posilujeme její stabilitu. Vytváříme prostředí pro rozvoj kvalifikovaného týmu pracovníků a zvyšování jeho odbornosti. Zároveň dbáme na týmovou spolupráci a pečlivě propracováváme úroveň firemní kultury a etiky.

Staráme se o trvalý rozvoj našich služeb i o rozšiřování jejich skladby tak, abychom byli schopni naplňovat záměry Vás - zákazníků.


K tomu přispívají i dlouholeté zkušenosti a dovednosti. Používáme nejmodernější a zároveň nejúčinnější technologie a metody. Naší snahou je, aby námi realizovaná řešení byla nejenom plně funkční a moderní, ale zároveň ekonomicky úsporná a šetrná k přírodnímu prostředí.

V procesu rozvoje naší firmy jsme odhodláni neustále pokračovat.